- Müşteri Deneyimi -

Tema Park

Şükran_1979 / 11 Eylül 2019

land of legends bilet kampanya

The land of legends aquapark için cumartesi ve pazar günlerine özel kampanya olduğunu öğrendim ancak kampanyadan faydalanmak için sadece online land of legends ticket sitesinden satın alma yapılması gerekiyormuş. Kampanya olmasına rağmen the land of legends giriş fiyatları geçen yıla göre pahalı geldi. Çocuklarımız the land of legends aqua parka gitmek istedikleri için hafta sonunu tercih ediyoruz.

Tema Park

Sevgi Avcı / 11 Eylül 2019

the land of legends fiyat listesi

The land of legends tema parka giriş bileti için internette bir çok yerden fiyatları inceledik ve geçen yıla göre fiyatların arttığını gördük. Yarım gün bileti aldığınızda land of legends lunapark alanını kullanabiliyorsunuz çünkü akşam üstü aquapark alanı kapanıyor. Tam gün bileti aldığınızda ise tüm imkanlardan yararlanabiliyorsunuz ancak hızlı geçiş biletini (fast track) ekstradan almanız faydalı olacaktır. The land of legends avm tarafında yiyecek ve içecek fiyatları tema parka göre daha uygundur. Land of legends tema parka girdiğinizde isterseniz park alanında isterseniz land of legends shopping mall alanında yemek yiyebilirsiniz. Sadece bileklikleriniz her zaman kolunuzda olsun. Yönetimin fiyat konusunda biraz daha indirim yapmasını talep ediyoruz.

Tema Park

Nilüfer Koç / 11 Eylül 2019

land of legends giriş ücreti 2019

Land of legends giriş ücreti fiyatlarında artış meydana gelmiş. Geçen sene fiyatlar daha uygundu. Land of legends aquaparkı kullanmak istemezseniz sadece kuru park alanı için yarım gün bilet alabilirsiniz. Fiyatlarda indirime giderseniz daha çok müşteri çekebilirsiniz.

Tema Park

Erkan Yörük / 11 Eylül 2019

land of legends günübirlik giriş ücreti

Land of legends günübirlik giriş ücreti fiyatlarına her yerden baktık. Geçen yıl daha uygundu ancak bu sene geçen yıla göre fiyatlar artmış. Gişede ve web sitesinde 360 TL olarak belirttiler. Land of legends theme park fiyatlarına site üzerinden biraz indirim alarak internetten satın aldık. Bu yıl roller coaster alanı kurulduğu için özellikle o alanı oldukça başarılı bulduk. Fiyatlarda biraz daha indirim yapılmalıdır.