- Müşteri Deneyimi -

Bilet Firması

Büşra88 / 11 Eylül 2019

land of legends giriş ücreti

The land of legends tema park için bir çok siteden fiyat araştırması yaptık. Hem fiyat avantajı olarak hemde müşteri hizmetleri olarak land of legends giriş ücreti için en iyi site olan landoflegendsticket.com'dan biletimizi aldık. The land of legends aqua park içerisi biraz kalabalık kalabalık oluyor. Yarım gün bileti alınması durumunda luna park tarafında sıralar daha hızlı ilerliyor. Türkiye'ye yakışan bir luna park ve aqua park olmuş ve teşekkür ederiz.

Bilet Firması

Serdar Özkardeşler / 11 Eylül 2019

the land of legends antalya giriş ücreti

The Land of Legends Tema park için en iyi fiyatları landoflegendsticket sitesinden buldum. Hafta sonuna özel %10 indirimleri bulunuyor ve dilerseniz yarım gün veya tam gün bileti satın alabiliyorsunuz. Özellikle müşteri hizmetlerine teşekkür ederim. Satın alma aşamasında bizlerin her soruna cevap verip yardımcı oldular.

Bilet Firması

Hazal Önder / 11 Eylül 2019

the land of legends antalya giriş ücreti

the land of legends antalya giriş ücreti için internet aramalarında bir çok site buldum ancak özellikle canlı chat üzerinden park hakkında detaylı bilgiler alabildim. Şuan için hafta sonuna özel %10 indirim uygulması bulunduğu için land of legends ticket sitesinden 2+1 hafta sonu bileti satın aldım. Chatten görüştüğüm yetkili giriş için rezevrayson numarasını bildirmemizin yeterli olduğunu belirtti. Fast track fiyatı pahalı geldiği için satın almadım. Yinede yardımınız için teşekkür ederim

Bilet Firması

Андрей из Молдовы / 11 Eylül 2019

парк легенд турция

Вы можете забронировать тематический парк в стране легенд на www.landoflegendsticket.com; цена взрослой недели - 60 долларов, 55 долларов по выходным. Они сказали, что это было временное специальное предложение через живую поддержку. Как 5 взрослых, мы делали покупки за 275 долларов. Они сказали нам, что время заезда 10.00, время выезда 21.00, и мы можем использовать 2 парка. 29 июля мы войдем в страну легендарного аквапарка. Надеюсь, нам будет приятно.

Bilet Firması

Anton Tamilkov / 11 Eylül 2019

Land of Legends Transfer Price

We get transfer from landoflegendsticket.com. Transfer was cheap and on time. We also get full day ticket. Land of legends entrance ticket starts from 10.00 till 21.00. And after than at 10.00 starts musical show at the shopping mall. The weather was really hot. If u have a baby you should buy half day ticket. (16.00-21.00) thank u

Bilet Firması

Kamil Enhoş / 11 Eylül 2019

Land of legends tema park bileti

The Land of legends giriş biletimizi internet üzerinden 3d kredi kartı ile alım yaptık. İşlem süreci oldukça kolaydı, Land of legends gişelerine vardığımızda ad ve soyadımızı vererek içeriye girdik. Gündüz aquapark alanını kullanıp öğlenden sonra kuru park tarafına geçtik. Saat 10.00 da gittik akşam 21.00 da çıktık ancak günün nasıl geçtiğini anlamadık. Bir sonraki Antalya ziyaretimizde the Land of legends kingdom otelde de kalmak istiyoruz.

Bilet Firması

Ken Baker / 11 Eylül 2019

Land of legend entrance ticket

Hi, got the tickets from landoflegendsticket.com was an easy prosesssss. When got there showed our online tickets and in minutes went in ,land of legend roller coaster is crazyyyyyy . The price worths all penny great theme park in turkey will be back again

Bilet Firması

Ayşe Yılmaz / 11 Eylül 2019

Land of legends bilet satın alması ve park detayları

Land of legends bilet fiyatlarına internet üzerinden ulaştık. Bilet satın almamızı sorunsuz bir şekilde aldık. Sadece girişte kısa bir süre beklemek durumunda kaldık, sonrasında sorunu gişe yetkilileri hızlı bir şekilde çözdüler. Park tarafında yiyecek içecekler land of legends avm tarafına göre çok az daha pahalı ancak gelmeden önce duyduğumuz uçuk fiyatlar bulunmuyor.